Balkan Handball

HP TOP 100 transfera pred sezonu 19/20: Lauge, Cindrić, Genshajmer, Volf, Karačić…

Transfer danskog srednjeg beka Rasmusa Laugea iz Flensburga u Vesprem je najveći što se tiče sezone 2019/2020, po mišljenju Handball-Planet.com, koji na početku svake sezone pravi listu TOP 100 najznačajnijih prelazaka u evropskom rukometu.

Na drugom mestu, kao i prošle sezone, nalazi se transfer Luke Cindrića, koji je dres PGE Vive Kielcea zamenio onim španske Barselone, a u prvih 10 su i prelasci Igora Karačića iz Vardara u PGE Vive Kielce, Dejana Milosavljeva iz Vardara u Fukse Berlin i Marina Šege iz Pik Segeda u Monpelje.

Pogledajte listu TOP 40, a ostale pronađite na sajtu…

  1. Rasmus Lauge Schmidt (playmaker, SG Flensburg Handewitt – Telekom Veszprem)
  2. Luka Cindrić (playmaker, PGE Vive Kielce – Barça Lassa)
  3. Uwe Gensheimer (left wing, Paris St. Germain – Rhein Neckar Lowen)
  4. Andreas Wolff (goalkeeper, THW Kiel – PGE Vive Kielce)
  5. Igor Karacić (playmaker, HC Vardar – PGE Vive Kielce)
  6. Dejan Milosavljev (goalkeeper, Vardar Skopje/MKD – Fuchse Berlin)
  7. Vincent Gerard (goalkeeper, Montpellier – PSG Handball)
  8. Roland Mikler (goalkeeper, Telekom Veszprém – Pick Szeged)
  9. Marin Sego (goalkeeper, Pick Szeged – Montpellier HB)
  10. Rogerio Moraes Ferreira (line-player, HC Vardar – Telekom Veszprem)
  11. Romain Lagarde (left back, HBC Nantes – Rhein Neckar Lowen)
  12. Gudjon Valur Sigurdsson (left wing, Rhein Neckar Lowen – Paris St. Germain)
  13. Vuko Borozan (left back, HC Vardar – Telekom Veszprem)
  14. José de Toledo (right back, Orlen Wisla Plock – RK Vardar)
  15. Michal Jurecki (left back, KS Vive Kielce – SG Flensburg Handewitt)
  16. Kai Hafner (right back,TSV Hannover Burgdorf – MT Melsungen)
  17. Vladimir Cupara (goalkeeper, PGE Vive Kielce – Telekom Veszprem)
  18. Nicolas Claire (HBC Nantes – AIX)
  19. Rene Toft Hansen (Telekom Veszprem – Benfica SL)
  20. Dario Quenstedt (goalkeeper, SC Magdeburg – THW Kiel)
  21. Ivan Martinovic (VfL Gummersbach – TSV Hannover Burgdorf)
  22. Mohamed Mamdouh (Montpellier – Dinamo Bucuresti)
  23. Gilberto Duarte (FC Barcelona – Montpellier)
  24. Luka Stepancic (PSG Handball – Pick Szeged)
  25. Kamil Syprzak (FCB Handbol – PSG Handball)
  26. Pavel Atman (TSV Hannover Burgdorf – RK Vardar)
  27. Emil Nielsen (Skjern – HBC Nantes)
  28. Filip Kuzmanovski (Eurofarm Rabotnik/MKD – SC Magdeburg)
  29. Carsten Lichtlein (VfL Gummersbach – HC Erlangen)
  30. Mads Christiansen (SC Magdeburg – Aalborg)
  31. Michaël Guigou (Montpellier – USAM Nimes)
  32. Yahia Omar Khaled (Zamalek HC – Telekom Veszprem)
  33. Senjamin Buric (RK PPD Zagreb – HBC Nantes)
  34. Urh Kastelic (goalkeeper, RK PPD Zagreb – Frisch Auf Goppingen)
  35. Tomasz Gebala (Orlen Wisla Plock – PGE Vive Kielce)
  36. Hugo Descat (Dinamo Bucuresti – Montpellier)
  37. Bogdan Radivojevic (right wing, Rhein Neckar Lowen – Pick Szeged)
  38. Sime Ivic (HC Meshkov – HC Erlangen)
  39. Jakov Vrankovic (Tatabanya – Dinamo Bucuresti)
  40. Marin Sipic (Nexe /CRO – RK PPD Zagreb)

Ostavi komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *