Dušebajev nakon pobede: Naša odbrana je bila senzacionalna - Balkan-Handball.com
Naslovna Balkan Dušebajev nakon pobede: Naša odbrana je bila senzacionalna

Dušebajev nakon pobede: Naša odbrana je bila senzacionalna

Duel Kielcea i Vardara obeležio je izuzetno mali broj golova – 23:20, čak šta više, rekordno mali što se tiče Vardara u prvom poluvremenu (samo 6). Ovako su duel videli treneri, Raul Gonzales i Talant Dušebajev:

-Čestitam Kelceu, odigrali su jako dobro svih 60 minuta. Nismo igrali najbolje u prvom poluvremenu. Kilce je igralo veoma dobru odbranu. Nismo mogli da sprovedemo sve naše ideje, upravo zbog te dobre odbrane – rekao je Vardarov Španac, Rul, dok je Talant Dušebajev dodao:

-Zadovoljan sam. U prvom meču je naša odbrana delovala senzacionalno. Slavomir je branio neverovatno i dao nam šansu da mirno odigramo do kraja utakmice i pobedimo.