Budućnost silna i u Koprivnici - Balkan-Handball.com
Naslovna Balkan Budućnost silna i u Koprivnici

Budućnost silna i u Koprivnici

Posle sedam minuta bilo je 0:7, a klupa Podravke je pozvala na tajm-aut. Devet minuta kasnije, na semaforu u Koprivnici je pisalo 3:12, što je najbolje pokazivalo dominaciju podgoričke Budućnosti, koja je rutinski dobila i drugu utakmicu u EHF Ligi šampiona ove godine – 27:32 (14:18). Najefikasnija je bila Kristina Neagu sa osam golova kod pobednica, dok je Miranda Tatari vodila svoju Podravku sa devet golova…

Podravka – Budućnost 27:32 (14:18)

Koprivnica – Dvorana Gimnazije “Frano Galović”. Gledalaca: 1.200. Sudije: Floresku i Stoja (Rumunija). Sedmerci: Podravka 6 (5), Budućnost 5 (4). Isključenja: Podravka 6, Budućnost 8 minuta.

Podravka: Jukić, Kapitanović (11 odbrana i sedmerac), MILENKOVIĆ, Čović 2, NIKŠIĆ 1, Šenvald, ŽIVKOVIĆ 7, DŽONO 3, NEMAŠKALO, Dragišić, Vidak, Oremović, Maljak, TATARI 9 (5), Trifunović 4, ELEZ 1.

Budućnost: Voltering (tri odbrane), Rajčić, ŽDERIĆ (devet odbrana), PETROVIĆ 6 (1), NEAGU 8 (2), Dalbi, K. BULATOVIĆ 6 (1), N. Bulatović, Ramusović, CVIJIĆ 1, Mehmedović, PAVIĆEVIĆ 5, Bizdra 4, KNEŽEVIĆ 1, Lazović 1.