EHF LŠ: Bešiktaš za gol bolji od Metalurga - Balkan-Handball.com
Naslovna Balkan EHF LŠ: Bešiktaš za gol bolji od Metalurga

EHF LŠ: Bešiktaš za gol bolji od Metalurga

Zorica Radojkovic

Metalurg se kao i prošle sezone iz Turske vraća bez bodova iako nije bio daleko od njih. Bešiktaš je savladao makedonski tim rezultatom 23-22 posle velike neizvesnosti tokom 60 minuta igre. Golman Hendavi je još jednom bio koban po Metalurg jer osim što nisu iskoristili svih pet sedmeraca, Egipćanin je nakupio čak 17 odbrana. Gol odluke ispostavilo se postigao je Nemanja Pribak.

Bešiktaš – Metalurg 23:22 (12:12)

Bešiktaš: Done 9, Demirezen 5, Ersin 3, Lasica 2, Nalbantoglu 1, Pribak 1, Sarak 1, Tomic 1, Bilim, Buljubašic, Gunaj, Hendavi, Karataj, Kočaarslan, Nuic i Jagmuroglu. Sedmerci: 3/3. Isključenja: 2 minuta

Metalurg: Tomovski, Danilovski, Tankoski 6, Tomic 5, Madžovski 3, Ribeiro 3, Špende 3, Lazarevski 2, Arsenovski, Dimitrioski, Jagurinovski, Miličevic, Pučnik, Serafimov, Stojanovic i Velkovski. Sedmerci: 0/5. Isključenja: 2 minuta