GOLOVA 74, ODBRANA 7: Vardar rutinski na kraj sa Dinamom - Balkan-Handball.com
Naslovna Balkan GOLOVA 74, ODBRANA 7: Vardar rutinski na kraj sa Dinamom

GOLOVA 74, ODBRANA 7: Vardar rutinski na kraj sa Dinamom

Uvek motivisani pančevački Dinamo izašao je na megdan skopskom Vardaru u Skoplju 42:32 (20:17) u sedmom kolu SEHA GAZPROM lige, a posle svega Ivan Petković i njegovi momci mogu biti zadovoljni. Rutinski je Vardar odrađivao posao posle gostovanja u Zagrebu u EHF Ligi šampiona, ali su Pančevci uvek bili tu da zaprete i daju svoj maksimum u skladu sa kvalitetom koji poseduju.

Kada je Pilipović u 48. minutu pogodio za 32:27 domaće ekipe, izabranici Raula Gonzalesa dodali su gas i u kombinovanom sastavu do kraja došli do +10. Deset minuta ranije bilo je 23:21.

Najefikasniji kod pobednika bili su Marsenić sa sedam, odnosno, Čupić i Kaneljas sa po šest golova.

Sa druge strane, pivotmen Stefan Šaponjić bio je nepogrešiv sa osam pogodaka.

Golmani, na obe strane, ukupno sedam odbrana, u duelu u kome, doduše, odbrane nisu postojale…