OD ŠAPČANA VIŠE NE ZAVISI: Sloga odnela bod iz "Zorke" - Balkan-Handball.com
Naslovna Balkan OD ŠAPČANA VIŠE NE ZAVISI: Sloga odnela bod iz „Zorke“

OD ŠAPČANA VIŠE NE ZAVISI: Sloga odnela bod iz „Zorke“

Sloga je iznenadila Metaloplastiku u Šapcu, praktično izgubila dobijen meč – 27:27 (12:15) i tako otvorila put Vojvodini i Partizanu da u trijumfom u međusobnom duelu u nedelju u Slanoj bari, izbace sebe u prvi plan u šampionskoj trci tri kola pre kraja. Tim Slaviše Lakovića imao je četiri gola prednosti pet minuta pre kraja, ali je sjajni Mladen Ivanović serijom golova uspeo da vrati Šapčane u život.

Imali su napad za pobedu izabranici Veselina Vukovića, ali mreža gostiju je ostala netaknuta.

Metaloplastika – Sloga 27:27 (12:15)
Hala: „Zorka”. Gledalaca: 1.600. Sudije: Kovač (Kosovska Mitrovica) i Milosavljević (Zvečan). Sedmerci: Metaloplastika 1 (1), Sloga 4 (4). Isključenja: Metaloplastika 8, Sloga 8 minuta.
METALOPLASTIKA: Maksimović, Dragićević 1, Milovanović 1, Aleksić, Golubović 3, Došen, Ilić 6, Ostojić 5, Arsić (7 odbrana), Jezdimirović, Mitrović 1, Đukić, Dakić 1, Ivanović 7, Petrović, Marinović 2.
SLOGA: Raković, Milićević 4, Stevanović 4, Delibašić, Spasić 1, Pernar, Milinković (20 odbrana), Petrović 6, Pavlović 8, Andrejević 2, Bojanić, Kaltak 1, Gojković 1, Dimitrijević.