Partizan osvojio "Trofej Kragujevca"! - Balkan-Handball.com
Naslovna Balkan Partizan osvojio "Trofej Kragujevca"!

Partizan osvojio "Trofej Kragujevca"!

Rukometaši Partizan Si&Si osvojili su međunarodni "Trofej Kragujevca" u konkurenciji ekipa iz Srbije, Bosne i Hercegovine i Crne Gore. U finalnoj utakmici, koju je obeležio šestominutni prekid zbog opšteg haosa na terenu, koji je usledio nakon teškog faula igrača Berana, Popova nad srednjim bekom crno-belih, Marijancem, osvajač Kupa Srbije nije imao ozbiljnijeg takmaca, što pokazuje i pobeda od sedam golova razlike 36:29 (21:13)

Berane – Partizan 29:36 (13:21)

Kragujevac – Dvorana: Jezero. Gledalaca: 1.000. Sudije: Kosanović i Nikolić (Pančevo). Sedmerci: Berane 3(2), Partizan 4 (4). Isključenja: Berane 14, Partizan 12 minuta. Crveni karton: Radanović (Partizan) i Popov (BErane) u 29. minutu.

Berane: Agović (3 odbrane), Đuković 2, Popov 1, Međedović 1, Marsenić, Trifunović 5, Obradović 3 (1), Ramusović 3 (1), Bogavac, Novović 3, Fatić 2, Skenderović (5 odbrana), Mitevski 2, Šalevski 3, Vukadinović 3, Ković 1.

Partizan: Pilipović 1, Radosavljević 2, Tubić 6 (3), Marijanac 4, Dimitrijević 1, Alačković, Kladarin 4, Beočanin 9, Stojković (15 odbrana), Mirić 2, Milinčić 7 (1), Ljubenović (2 odbrane), Malenčić, Radanović, Radosavljević.

Igrač utakmice: Tomislav Stojković (Partizan)

4:5 (11), 9:14 (22), 10:18 (27), 19:30 (48), 25:35 (56).