POČELA SEHA GAZPROM LIGA 2016/17: Stojković pogodio za remi u Skoplju - Balkan-Handball.com
Naslovna Balkan POČELA SEHA GAZPROM LIGA 2016/17: Stojković pogodio za remi u Skoplju

POČELA SEHA GAZPROM LIGA 2016/17: Stojković pogodio za remi u Skoplju

Vardar je bio bliži pobedi nakon pogotka Luke Cindrića u poslednjem napadu, ali je Rastko Stojković sa linije sedam metara dve sekunde pre kraja izjednačio na 34:34 (15:18) i tako zaključio uvodni meč SEHA GAZPROM sezone 2016/2017. Beloruski šampion ima je prednost od četiri gola krajem prvom poluvremena – 14:18, ali su pobedi ipak bili bliži izabranici Raula Gonzalesa.

Vodio je Vardar 33:30 samo dva minuta pre kraja, ali je beloruski sastav uspeo da dođe do boda i tako nastavi uspešan niz partija u Skoplju, posle prošlosezonske pobede u „Jane Sandanski“.

Dibirov sa devet i Kaneljas sa šest golova bili su najefikasniji kod Skopljanaca. Stojković je postigao šest za goste, a Kristopans i Džamali po pet.