Balkan Handball

Počinje 24. SP za dame – evo i rasporeda utakmica

24 najbolje selekcije sveta u narednih 15-ak dana boriće se za zlatnu medalju, prestiž, i karte – za Olimpijske igre, ili barem one ulaznice koje otvaraju vrata kvalifikacijama preko kojih može da se dođe do Tokija! Nacionalni timovi su raspoređeni u četiri grupe, po šest timova, a najbolje tri reprezentacije iz svake grupe obezbediće plasman u glavni deo Svetskog prvenstva, gde se formiraju nove dve grupe.

Raspored utakmica:

Grupa A:

30.11.  Srbija – Angola               (07:00h)

30.11.  Holandija – Slovenija     (10:00h)

30.11.  Norveška Kuba                (12:30h)

02.12.  Srbija – Kuba                 (04:30h)

02.12.  Angola – Holandija         (07:00h)

02.12.  Slovenija – Norveška      (12:30h)

03.12.  Holandija – Kuba            (07:00h)

03.12.  Slovenija – Angola          (10:00h)

03.12.  Norveška – Srbija         (12:30h)

05.12.  Kuba – Slovenija             (07:00h)

05.12.  Srbija – Holandija        (10:00h)

05.12.  Norveška – Angola         (12:30h)

06.12.  Srbija – Slovenija         (07:00h)

06.12.  Angola – Kuba                (10:00h)

06.12.  Holandija – Norveška   (12:30h)

Grupa B:

30.11.  Nemačka – Brazil           (07:00h)

30.11.  Francuska – J. Koreja   (10:00h)

30.11.  Danska – Australija       (12:30h)

01.12.  Asutralija – Nemačka   (07:00h)

01.12.  Brazil – Francuska        (10:00h)

01.12.  J. Koreja – Danska        (12:30h)

03.12.  J. Koreja – Brazil          (07:00h)

03.12.  Francuska – Australija (11:00h)

03.12.  Danska – Nemačka       (12:30h)

04.12.  Australija – J. Koreja   (07:00h)

04.12.  Nemačka – Francuska (11:00h)

04.12.  Danska – Brazil             (12:30h)

06.12.  Brazil – Australija         (07:00h)

06.12.  Nemačka – J. Koreja    (11:00h)

06.12.  Francuska – Danska     (12:30h)

Grupa C:

30.11.  Crna Gora – Senegal      (07:00h)

30.11.  Mađarska – Kazahstan  (10:00h)

30.11.  Rumunija – Španija       (10:00h)

01.12.  Kazahsan – Crna Gora  (07:00h)

01.12.  Senegal – Rumunija      (10:00h)

01.12.  Špnija – Mađarska        (10:00h)

03.12.  Španija – Senegal         (07:00h)

03.12.  Mađarska – Crna Gora (10:00h)

03.12.  Kazahstan – Rumunija (11:00h)

04.12.  Kazahstan – Španija     (07:00h)

04.12.  Crna Gora – Rumunija (07:00h)

04.12.  Mađarska – Senegal      (11:00h)

06.12.  Crna Gora – Španija     (07:00h)

06.12.  Rumunija – Mađarska  (11:00h)

06.12.  Senegal – Kazahstan    (15:00h)

Grupa D: 

30.11.  Japan – Argentina     (07:00h)

30.11.  Rusija – Kina              (10:00h)

30.11.  Švedska – Dr. Kongo (12:30h)

02.12.  Argentina – Rusija    (07:00h)

02.12.  Dr. Kongo – Japan    (10:00h)

02.12.  Kina – Švedska          (12:30h)

03.12.  Rusija – Dr. Kongo   (06:30h)

03.12.  Kina – Argentina      (09:30h)

03.12.  Švedska – Japan       (11:30h)

05.12.  Dr. Kongo – Kina     (07:00h)

05.12.  Japan – Rusija          (10:00h)

05.12.  Šveska – Argentina  (12:30h)

06.12.  Japan – Kina             (07:00h)

06.12.  Argentina – Dr. Kongo (10:00h)

06.12.  Rusija – Švedska      (12:30h)

 

Ostavi komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *