SEHA: Vardar ponovo rutinski sa Zagrebom - Balkan-Handball.com
Naslovna Balkan SEHA: Vardar ponovo rutinski sa Zagrebom

SEHA: Vardar ponovo rutinski sa Zagrebom

Važna pobeda nad Barselonom pre samo tri dana nije umorila skopski Vardar. Igrači vođeni rukom Raula Gonzalesa izgledali su spremno i motivisano u novom okršaju sa hrvatskim PPD Zagreb 30:23 (17:10) za novu rutinsku pobedu u okviru SEHA GAZPROM lige.

Kao i u meču EHF Lige šampiona odigranom u Skoplju, tim Kasima Kamenice počeo je dobro, vodio i 7:6 sredinom prvog poluvremena, kada su domai igraći ubacili u brzinu više i za 12 minuta napravili seriju 11:3 do odlaska na odmor.

Drugo poluvreme nije bilo pitanje rutine, jer se Zagreb preko Kontreca vratio na 22:18 u 46. minutu, ali kvalitet više Strahinja Milić (17 odbrana) i saigrači su dokazali u samom finišu obezbedivši mirnu završnicu svojim navijačima.

Najefiikasniji kod pobednika bio je Igor Karačić sa šest golova. Kod gostiju, Stipe Mandalinić završio je meč sa osam pogodaka.