SEHA: Lovćen odneo bodove iz Ljubuškog - Balkan-Handball.com
Naslovna BalkanSEHA SEHA: Lovćen odneo bodove iz Ljubuškog

SEHA: Lovćen odneo bodove iz Ljubuškog

Rukometaši Lovćena, lakše nego što se to očekivalo, odneli su bodove iz Ljubuškog 30:26. Posle čišćenja snega, Cetinjani su počistili i svog protivnika, koji nije dobro započeo eru pod palicom novog trenera, Ilije Puljevića.

Malinović i Delić su bili najefikasniji u domaćem timu sa po šest golova, dok je bolji od ostalih kod „crvenih“ bio Drašković sa osam, kapiten Marković je postigao šest, a Grbović i Perišić po četiri gola.

Izviđač  – Lovćen  26:30 (14:19)

Ljubuški – Gradska dvorana. Gledalaca: oko 500. Sudije: Mitrevski i Todorovski (oba iz Makedonije). Sedmerci: Izviđač 2(2),Lovćen 2(2). Isključenja: Izvišač 6, Lovćen 12.minuta. Crveni karton: Lasica 3×2 minuta.

Izviđač: Tolić, Miličević, Milas, Malinović 6, Zeljić 3, Grbavac 1, S.Burić 1, Matić 1, B.Burić, Boras 2, Čuljak, Vegar 1, Ilić 2, Ereš, Tomić 3, Delić 6.

Lovćen: Abramović, Simić, Lipovina, Jovetić 3, I.Marković 6, Stanković, F.Popović, Pejović 1, Drašković 8, Radović 2, M.Popović, Latković, Perišić 4, Lasica 3, Grbović 4, N.Marković.