SEHA: Tatran slomio Lovćen u finišu - Remi Sutjeske i Izviđača - Balkan-Handball.com
Naslovna BalkanSEHA SEHA: Tatran slomio Lovćen u finišu – Remi Sutjeske i Izviđača

SEHA: Tatran slomio Lovćen u finišu – Remi Sutjeske i Izviđača

Zanimljivi mečevi u SEHA sredi. Neočekivano, slovački Tatran se namučio sa Lovćenom 34:31 (17:17), više nego na Cetinju, kada je slavio bez problema. Držali su se Cetinjani u egalu i pored ukupno tri odbrane svojih golmana. Da je Andrija Pejović pogodio iz kontre na 30:30, možda bi ishod bio i drugačiji. Ipak, na kraju je slavio iskusniji i kvalitetniji sastav slovaćkog šampiona, predvođen Antlom, koji je postigao 11 golova. Kod Cetinjana, Drašković se šest puta upisao u listu strelaca.

Tatran – Lovćen 34:31 (17:17)

PREŠOV – Gradska dvorana. Gledalaca: oko 1.700. Sudije: Boričić i Marković (oba iz Srbije). Sedmerci: Tatran 5(5), Lovćen 3(3). Isključenja: Tatran 16, Lovćen 14 minuta. Crveni karton: Marušak 3×2
(55.minut).
TATRAN: Krupa, Verkić, Marušak, Kopčo 5, Hrstka, Urban, Krok, Krištopans 6, Drobnak, Radčenko 3, Miroda, Kukrika 2, Čip, Guzij 5,Pekar, Antl 11 (5).
LOVĆEN: Simić (2 odbrane), Abramović (1 odbrana), Lipovina, Jovetić 2(1), Kaluđerović, I. Marković 5(1), F. Popović 4(1), Pejović 1, Drašković 6, Radović 3, M.Popović, Latković, Perišić 4, Lasica 1, Grbović 5, N.Marković.

U Nikšiću, domaća Sutjeska i Izviđač iz Ljubuškog su podelili bodove – 19:19. Nikšićane je poraza spasilo desno krilo, Filip Blečić sa dva vezana gola.

Sutjeska – Izviđač 19:19 (9:9)

Nikšić – Sportski centar. Gledalaca oko 200. Sudije: Kolevski i Krkačev (oba iz Makedonije). Sedmerci: Sutjeska 1(1), Izviđač 1(1). Isključenja: Sutjeska 12, Izviđač 8 minuta.
SUTJESKA: Rajković, Jocović, Bojanić, Ašanin 3, Majić 7, Bulajić, Đođić 4, Blečić 2, Vučković 1, Nikolić, Šekarić, Blagojević, Trifunović 1, Nikotović, Radulović 1, Čizmović
IZVIĐAČ: Tolić, B. Burić, S. Burić, Milićević, Malinović 4, Zelić 6, Matić 5, Delić, Boras 1, Milas, Tomić 1, Vegar 1, Ilić 1, Šarac, Džeba.