SRLS: Voša odnela bodove sa Banjice - Balkan-Handball.com
Naslovna Balkan SRLS: Voša odnela bodove sa Banjice

SRLS: Voša odnela bodove sa Banjice

U poslednjem meču 5. kola plej-ofa za prvaka, Srbije, Vojvodina je savladala Partizan na gostovanju 27:25 (14:12), i tako ostala u trci za titulu, odnosno u poteri za vodećim Železničarem.

Crno-beli su bolje počeli meč, ali je Vojvodina sredinom prvog poluvremena preokrenula. Međutim, tim iz Novog Sada nije uspeo da se odlepi na značajniju prednost, pa je pitanje pobednika rešeno u neizvesnoj završnici.

U poslednji minut ušlo se pri rezultatu 25:25. Trifković je postigao ključni gol za goste, Maksić je na drugoj strani zatražio tajm-aut 10 sekundi pre kraja, ali njegovi igrači se nisu najbolje snašli, pa su gosti uz zvuk sirene pogodili praznu mrežu za konačan rezultat.

PARTIZAN: Butulija 4, Jokić, Živković 7, Grubić, Radovanović 4, Pavlović, Milenković 3, Minić, Mikić, Milosavljev (9 odbrana), Pižurica, Đuričić, Trnavac, Nedeljković 1, Stevanović 4, Maksić 2.
VOJVODINA: Simović 1, Čagalj, Milašević 1, Perović, Stojanović 2, Nadoveza, Jovanović 6, Vučković 3, Ratković, Trifković 2, Stanković 6, Nikolić 1, Verkić, Bojanić, Grozdanić 5, Radović.