Trener Metaloplastike Vladan Jordović: Utakmice u plej-ofu dobile borbenu notu - Balkan-Handball.com
Naslovna Balkan Trener Metaloplastike Vladan Jordović: Utakmice u plej-ofu dobile borbenu notu

Trener Metaloplastike Vladan Jordović: Utakmice u plej-ofu dobile borbenu notu

Dva različita poluvremena sa dva junaka imao je meč u Šapcu u kome je Metaloplastika savladala Partizan 25:21 (11:13). U prvom je golman crno-belih Dejan Milosavljev bio dominantan, ali to, prema mišljenju trenera Partizana Nenada Maksića, nije valorizovano kroz rezultat, dok su Šapčani u drugom poluvremenu iskoristili seriju Darka Arsića, preokrenuli sa 15:17 na 20:17 i priveli meč kraju…

• Akterima čestitam na borbenoj utakmici. Otvorili smo meč u grču, imali smo problema u realizaciji otvorenih šuteva, to je unosilo nervozu iz napada u odbranu. Zato smo bili u rezultatskom minusu. Rana dva isključenja Trkulje su stvorila probleme mom timu. Morao sam da eksperimentišem, zbog problema sa kojima se borim, prinuđen sam da menjam i mešam. Očekivaće nas ovakve utakmice do kraja plej-ofa. Kada koplja ukrsti šest najboljih timova u zemlji, proradi sportski motiv kod trenera, sportista, klubova, utakmice dobijaju borbenu notu. Drago mi je da su ljudi uživali večeras u Zorki – rekao je posle pobede nad Partizan, trener Metaloplastike, Vladan Jordović.