Vardar rutinski sa Kragujevčanima - Balkan-Handball.com
Naslovna Balkan Vardar rutinski sa Kragujevčanima

Vardar rutinski sa Kragujevčanima

4 komentari

Šansu da svoju dobru formu potvrdi u regionalnom takmičenju, dobio je drugi ešalon prvotimaca Vardara u duelu sa Radničkim iz Kragujevca 39:33 (21:14). Najefikasniji u egzekuciji srpskih vicešampiona, bio je bivši juniorski reprezentativac Srbije, Stefan Terzić sa sedam golova. Drugi srpski reprezentativac, Strahinja Milić, vratio se na gol sa devet odbrana, što može da raduje selektora Dejana Perića pred mečeve u kvalifikacijama za EURO 2016.

Kragujevčani su bili u najvećem minusu na devet golova, ali je četa Nedeljka Vučkovića, pokazala borbenost do samog kraja a tri minuta pre kraja stigla i do -3…

U trećem meču dana, Vesprem je savladao PPD Zagreb 27:22.

1.MKB-MVM Veszprem7700224 : 16121
2.Vardar7601210 : 17818
3.Tatran Prešov6402187 : 16312
4.Meshkov Brest5401151 : 13212