"Blickrig" Lavova za anale (Video) - Balkan-Handball.com
Naslovna Evropa „Blickrig“ Lavova za anale (Video)

„Blickrig“ Lavova za anale (Video)

Iako je pred nama veoma važan vikend EHF Lige šampiona za muškarce, prvi u novoj godini, tema broj jedan u rukometnom svetu je bizar koji se dogodio u četvrtak uveče u SAP areni. Rajn Nekar Leven je ne samo demonstrirao silu, već i ponizio ekipu Lemga porazivši je sa 38:17

Ipak, mnogo frapantnija od samog rezultata je činjenica da je dvostruki uzastopni šampion Nemačke otvorio utakmicu serijom 14:0. Gosti su prvi gol postigli tri sekunde pre isteka 17. minuta, i to iz očaja, kada je pivotmen „opalio“ iz besa sa deset metara. Međutim, to nije zaustavilo brodolom nekadašnjeg šampiona najjače nacionalne lige planete, pošto se samo pet minuta kasnije našao u zaostatku od još brutalnijih 19:1.

Veličanstvenu formu sa EP u Hrvatskoj, švedski golman Andreas Palička preneo je i na bundesligaške terene, pa je meč završio sa nestvarnih 83 % odbrana. Lepu rolu u „žutoj rapsodiji“ imao je i makedonski reprezentativac Filip Taleski sa četiri gola iz isto toliko pokušaja.

Pogledajte kako je izgledao početni „blickrig“ Lavova za anale…