ISLANĐANI KUĆI PEVAJUĆI: Jurić Grgić osvojio Požegu - Balkan-Handball.com
Naslovna Evropa ISLANĐANI KUĆI PEVAJUĆI: Jurić Grgić osvojio Požegu

ISLANĐANI KUĆI PEVAJUĆI: Jurić Grgić osvojio Požegu

Rukometaši Sloge iz Požege poraženi su u prvom meču četvtrfinala EHF Čelendž Kupa od islandskog Valura 27:30 (15:14). Dobro prvo poluvreme izabranika trenera Aleksandra Savića nije ponovljeno u nastavku, kada su gosti uspeli da preuzmu kontrolu nad rezultatom u svoje ruke vođeni sjajnim Hrvatom Josipom Jurićem Grgićem, koji je sa 14 golova utišao preko 1.000 navijača na tribinama dvorane u Požegi.

Pred Slogom je i revanš meč narednog vikenda na Islandu, a šansa za plasman u polufinale još uvek postoji.

Sloga –Valur 27:30 (15:14)
SLOGA: Stevanović, Vokši 3, Pavić, Stojičić, Krsmančić 4 (1), Gemaljević 13 odb (1 sed), Knežević, Pavlović 7, Spasić, Rodić, Janićijević 3, Gojković 5, Vladisavljević, Ilić, Dimitrijević 3 odb, Milenković 5.
VALUR: Gislason 1, A. Olafson 1, Baruson, Stefanson 6, I. Olafson 4 odb , Juliuson 1, Mortensen 7 odb, Sveinson 2, Adelstenson, Baldurson, Rivera, Grgić 14, Runarson 5, Armanson, Bahman.