KA(NELJ)NONADA: Vardar rasturio RNL u Nemačkoj! - Balkan-Handball.com
Naslovna Evropa KA(NELJ)NONADA: Vardar rasturio RNL u Nemačkoj!

KA(NELJ)NONADA: Vardar rasturio RNL u Nemačkoj!

Rukometaši Vardara igraju najbolji rukomet u Evropi u ovom trenutku! Četa Raula Gonzalesa propustila je kroz šake nemačke šampiona, Rajn Nekar Leven 33:27 (17:16) u sedmom kolu EHF Lige šampiona i utvrdila poziciju broj 1 u borbi za direktan plasman u četvrtfinale!

Po receptu iz Skoplja, kada je pao Vive Tauron Kielce, makedonski šampion odigrao je briljantno drugo poluvreme predvođen sjajnim Špancem Kaneljasom, strelcem 10 golova, koji je pomoć imao u Luki Cindriću (sedam) i razgoropađenom Arpadu Šterbiku u završnici.

Sve to dovelo je domaći sastav u Frankfurtu nadomak katastrofe u 51. minutu kada je na semaforu stajalo 30:21. Gonzales se odlučuje da promeša karte i odmori vinovnike pobede, pa tako Lavovi uspevaju da izbegnu pravu rezultatsku katastrofu.

Vardar je prvi na tabeli sa 12 bodova ispred Kielcea sa 10.