Kielce pevajući iz Skoplja! - Balkan-Handball.com
Naslovna Evropa Kielce pevajući iz Skoplja!

Kielce pevajući iz Skoplja!

Derbi kola u EHF Ligi šampiona, poljski Vive Targi Kielce, rešio je u svoju korist u Skoplju pred 7000 navijača – 23:21 (10:12). Posle vođstva na poluvremenu, tim Line Červara je pao u nastavku, a Poljaci su predvođeni sjajnim Ivanom Čupičem, strelcem osam golova, došli do bodova. Kod Makedonaca, Renato Vugrinec je postigao gol manje, sedam.

METALURG – KIELCE    21-23 (12-10)

Sala: SC „Boris Trajkovski“. Gledači: 6.500. Sudje: Guško, Repkin (Belorusija)

METALURG: Stanić 8 odbrana, Angelov, Rakčević 6, Dimovski, Vugrinec 7, Georgievski 2, Kozlina 1, Manaskov 3, Mirkulovski, Markoski, Z. Mojsoski, Doder, N. Mojsovski 2, Batinović, Jonovski, Alušovski. ISKLUČENjA:  4 min., PENALI: 1/4

KIELCE: Šmal 13 odbrana, Buhčik, Grabarčik, Jurecki 4, Tkačik, Olafson, Bielicki 2, Jahlevski, Buhčič, Štrlek 1, Stojković 1, Lijevski 3, Buntić 2, Musa 1, Zorman 1, Rosinski, Čupić 8. ISKLJUČENjA:  8 min., PENALI: 1/2.