"Lavovi" savladali Gorenje!

administrator - 11 November 2009

 Posle dva remija u Ligi šampiona na svom parketu, Rajn Nekar Lowen ostvario je veoma važnu pobedu nad Gorenjem 33:30 (17:15). Pobeda "Lavova" pred 2906 navijača nije dolazila u pitanje, a pred kraj meča, imali su i velikih +8 (33:25). Tako se ekipa trenera Ole Lindgrena vratila na prvu poziciju na tabeli grupe, dok su Velenjčani ostali samo sa jednom pobedom (nad Bosnom na svom parketu) nakon prvog kruga takmičenja (pet kola) u prvoj fazi Lige šampiona.

Rhein-Neckar Löwen: Fritz, Szmal (od 19. minuta) – Stefánsson (6/3), Manojlović, Bielecki (3) – Groetzki (5), Sigurðsson (7) – Klimovets (6) – Gensheimer, Roggisch, Prieto (n.e.), Harbok (5), Guðjónsson, Müller (1), Myrhol (n.e.).
RK Gorenje Velenje: Gajić, Skok (od 46.) – Kavaš (2), Harmandić (3/1), Rnić (2) – Čupić (8/4), Sovič (1) – Žvižej – Bezjak (5), Mlakar (1), Štefanič (5), Golčar (1), Šimič (2).

U preostala dva susreta petog kola, Valjadolid je slavio na gostovanju u Solunu protiv PAOK-a 37:27, dok je Barselona bila sigurna u Skoplju sa Vardarom 35:28.

Pošalji novi komentar

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Allowed HTML tags: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br/>

More information about formatting options

Najnovija kolumna

Na pola puta

Andrea Lekić - 22 February 2010

 Prošao je treći krug Lige šampiona, ostvarili smo jednu pobedu i dva poraza. Cilj  "Krima" ove sezone je polufinale, i potrudićemo se da ga i ostvarimo. U Đeru,  nam je za malo izmakla pobeda. Krivica je naša, jer smo se posle šest golova prednosti malo više opustile i ušle u neizvesnu završnicu. Izgubili smo dva vrlo bitna boda za prolaz u polufinale. U utakmici sa Lajpcigom, trebalo se psihološki podići na visok nivo,koji se tražio od nas, i koji smo uspele da dostignemo u drugom poluvremenu.

Youtube

Anketa

Naše vesti na vas email