Leban pogodio za veliko slavlje Nexe-a u Mađarskoj - Balkan-Handball.com
Naslovna Evropa Leban pogodio za veliko slavlje Nexe-a u Mađarskoj

Leban pogodio za veliko slavlje Nexe-a u Mađarskoj

Golom Patrika Lebana u poslednjim sekundama uvodnog duela grupne faze EHF Kupa, rukometaši Nexe-a odneli su ceo plen iz Audi Arene u Đeru, gde ih je ugostila Tatabanja 28:27 (14:18). Vodio je sastav Vladana Matića +6 u prvom poluvremenu (12:6), imao i 26:24 pet minuta pre kraja, ali je sastav Hrvoja Horvata izborio preokret i zaslužio bodove u infarkt završnici, u kojoj su prvo Mađari imali šansu da golom u poslednjem napadu osiguraju uspešan start…

GRUNDFOS TATABANYA KC – RK NEXE 27:28 (18:14)

TATABANYA: Božović 4, Pasztor 3, Vujović 8, Juhasz 2, Sipos 1, Rozner, Nagy, Szekely, Borzas 1, Bartucz, Ilyes, Rosta, Grigoras 5, Denes, Fekete, Vranješ 3
Trener: Vladan Matić

NEXE:Lelić, Šipić 4, Gadža 6, Leban 1, Eter, Zrnić 4, Mrđenović, Barišić Jaman 2, Car, Buvinić 3, Jelinić 6, Vida 1, Lončar 1, Lavrič, Tomić, Jaganjac
Trener: Hrvoje Horvat