POKAZALI SRCE I KARAKTER: Vardar u Kelnu po treći put! - Balkan-Handball.com
Naslovna Evropa POKAZALI SRCE I KARAKTER: Vardar u Kelnu po treći put!

POKAZALI SRCE I KARAKTER: Vardar u Kelnu po treći put!

Zorica Radojkovic
3 komentari

Jedini tim u našem regionu koji će igrati završnicu evropskih takmičenja je Vardar! Pregrmeli su pakao u Segedinu, materijalizovali pobedu iz Skoplja i zasluženo slave treći uzastopni odlazak na F4 u Keln. Domaći su bolje otvorili meč, do poluvremena na krilima Bombača igrali baš onako kako su želeli i na odmor otišli sa 17-9. Imao je Seged i u 38 minutu željenih +8 (25-17), ali se baš tada Vardar probudio i serijom 6-0 potpuno povratio kontrolu (25-23). Razbranio se Milosavljev, u napadu je Karačić zaigrao svoju igru i uz pomoć Skubea, Kristopansa i Dibirova do kraja smanjivao euforiju i gasio nadu domaćih da mogu do Kelna. Na kraju, pobeda Segeda 29-25 nije rezultat koji će bilo ko u Mađarskoj pamtiti kao takvu.