Balkan Handball

Četvrti Koper Handball Cup okupio 96 ekipa

Četvrti Uskršnji turnir Koper Handball Cup, u organizaciji tima koji već decenijama stoji iza EUROFEST-a, jednog od najvećih letnjih turnira u Evropi, i ove godine se etablirao u tom terminu kao jedan od najmasovnijih. Čak 96 ekipa iz osam zemalja učestvovalo je od prošlog petka do nedelja u takmičenju u koperskim halama, a učesnici su stizali iz Austrije, Hrvatske, Italije, Nemačke, Mađarske, Slovačke, Srbije i Slovenije – ukupno njih 1300.

Rezultate pronađite na zvaničnom sajtu turnira.

Poredak/ Finalstandings: kategorija WG 2000

  1. BEZIRK OSTBAYERN (GER)
  2. ŽRK BRANIK (SLO)
  3. ŽURD KOPER (SLO)
  4. ŽRK CELJE CELJSKE MESNINE (SLO)
  5. ŽRD LITIJA (SLO)
  6. RK SINGIDUNUM (SRB)

Poredak/ Finalstandings: kategorija WF 2002

  1. ŽRK IZOLA (SLO)
  2. ŽRK CELJE CELJSKE MESNINE (SLO)
  3. ŽURD KOPER (SLO)
  4. DRŠAM (SLO)
  5. ŽRK BRANIK (SLO)
  6. BEZIRK OSTBAYERN (GER)

Poredak/ Finalstandings: kategorija WE 2003

  1. ŽRK IZOLA (SLO)
  2. 3. ŽRK RAB (CRO)
  3. BEZIRK OSTBAYERN (GER)
  4. WAT ATZGERZDOR (AUT)

Poredak/ Finalstandings: kategorija WD 2004

  1. RK KRIM MERCATOR 1 (SLO)
  2. ŽRK BRANIK (SLO)
  3. PALLAMANO BOLOGNA (ITA)
  4. RK ZELENE DOLINE (SLO)
  5. ŽURD KOPER (SLO)
  6. WAT ATZGERDORF (AUT)
  7. RK OLIMPIJA (SLO)
  8. RK KRIM MERCATOR 2 (SLO)

Poredak/ Finalstandings: kategorija WC 2005

  1. ŽRK CELJSKE MESNINE (SLO)
  2. RK ZELENE DOLINE (SLO)
  3. RK KRIM MERCATOR A (SLO)
  4. DRŠAM (SLO)

Poredak/ Finalstandings: kategorija WB 2006

  1. RK KRIM MERCATOR A (SLO)
  2. RK KRIM MERCATOR B (SLO)
  3. ŽURD KOPER (SLO)
  4. DRŠAM (SLO)

Poredak/ Finalstandings: kategorija MH 1997

  1. PALLAMANO NONANTOLA (ITA)
  2. RK BRANIK (SLO)
  3. HANDBALL FAENZA (ITA)

Končni vrstni red/ Finalstandings: kategorija MG 2000

Poredak/ Finalstandings: kategorija MF 2002

  1. PALLAMANO BOLOGNA (ITA)
  2. SC SENEC (SVK)
  3. HANDBALL FAENZA (ITA)
  4. RK METALAC (CRO)
  5. RK BRANIK (SLO)
  6. BEZIRK OSTBAYERN (GER)
  7. RD IZOLA (SLO)
  8. MRK ČAKOVEC (CRO)
  9. RK TRSAT (CRO)
  10. RK SLOVENJ GRADEC (SLO)

Poredak/ Finalstandings: kategorija ME 2003

  1. RD ALPLES (SLO)
  2. PEZINOK (SVK)
  3. HANDBALL FAENZA (ITA)
  4. PALLAMANO NONANTOLA (ITA)
  5. RD KOPER 2013 (SLO)
  6. EGER (HUN)
  7. BEZIRK OSTBAYERN (GER)
  8. MRK ČAKOVEC (CRO)
  9. RD IZOLA (SLO)
  10. PLER BUDAPEST (HUN)

Poredak/ Finalstandings: kategorija MD 2004

  1. RK BRANIK (SLO)
  2. SC SENEC (SVK)
  3. ROMAGNA HANDBALL (ITA)
  4. RK METALAC (CRO)
  5. FONIX ISE (HUN)
  6. RK SLOVENJ GRADEC 2011 (SLO)
  7. RK KRIM OLIMPIJA (SLO)
  8. RK TRIMO TREBNJE (SLO)
  9. RK BUJE (CRO)
  10. RK TRSAT (CRO)

Poredak/ Finalstandings: kategorija MC 2005

  1. PALLAMANO NONANTOLA (ITA)
  2. MRK ČAKOVEC (CRO)
  3. RK METALAC (CRO)
  4. ROMAGNA HANDBALL (ITA)
  5. RD ALPLES (SLO)
  6. RK TRIMO TREBNJE (SLO)
  7. RK KRIM OLIMPIJA (SLO)
  8. RK SLOVENJ GRADEC 2011 (SLO)
  9. RK CELJE PIVOVARNA LAŠKO (SLO)
  10. RD KOPER 2013 (SLO)

Poredak/ Finalstandings: kategorija MB 2006

  1. SC SENEC
  2. RD ISTRABENZ PLINI
  3. RK MOKERC
  4. RK DOL TKI HRASTNIK
  5. RK SLOVENJ GRADEC

Poredak/ Finalstandings: kategorija MA (2007)

  1. MRK METALAC
  2. RK TRSAT RIJEKA
  3. RD ISTRABENZ PLINI
  4. RK BRANIK
  5. RK TRSAT RIJEKA