Balkan Handball
Apartmani Beograd Centar Beoapartman

Četvrti ZLATIBOR for Friendship – satnica

Četvrtu godinu u nizu ZLATIBOR FOR FRIENDSHIP, turnir mlađih kategorija na srpskoj planinskoj lepotici okupiće veliki broj ekipa iz regiona u generacijama 200, 2002 i 2004.

HALA – ZLATIBOR

14.00 DČ ’02 A1 – A2 BIJELJINA – MLADOST :
14.35 DČ ’02 B2 – B3 VIŠEGRAD – ŠTRPCE :
15.10 DČ ’02 C1 – C2 BRIJEŠĆE – SLOGA :
15.45 DV ’00 2 – 5 PODGORICA – RADNIČKI
16.20 DV ’00 3 – 4 SLAVIJA – BOSNA :
16.55 DV ’02 2 – 5 HADŽIĆI – SLOGA :
17.30 DČ ’04 3 – 1 ŠTRPCE – BIJELJINA :
18.00 DČ ’02 B1 – B2 RUDAR – VIŠEGRAD :
18.35 DV ’02 1 – 2 LIHNID 2011. – HADŽIĆI
19.10 DV ’00 1 – 2 LIHNID 2012 – PODGORICA
19.45 DV ’00 5 – 3 RADNIČKI – SLAVIJA :
20.20 DV ’02 1 – 4 LIHNID 2011. – PODGORICA :
HALA – UŽICE

13.45 DČ ’00 B2 – B3 PRESPA / VARDAR – UŽICE
14.20 DV ’04 3 – 1 POGORICA – SLOGA :
14.50 DČ ’04 2 – 4 SLOGA – BAJINA BAŠTA
15.20 DČ ’00 A2 – A3 OHRID 2013. – SLOGA :

SUBOTA 22. April 2017.

HALA – ZLATIBOR

17.00 DČ ’02 A2 – A3 MLADOST 1 – PRIBOJ :
17.35 DČ ’02 B3 – B1 ŠTRPCE – RUDAR :
18.10 DČ ’02 C2 – C3 SLOGA – MLADOST 2 :
18.45 DV ’04 2 – 3 PRIJEPOLJE – PODGORICA
19.20 DV ’02 4 – 2 PODGORICA – HADŽIĆI
19.55 DČ ’02 A3 – A1 PRIBOJ – BIJELJINA :
20.30 DČ ’02 C3 – C1 MLADOST 2 – BRIJEŠĆE
21.05 DV ’02 3 – 4 PRIJEPOLJE – PODGORICA :
HALA – UŽICE

08.00 DČ ’00 B3 – B1 UŽICE – ARILJE :
08.35 DČ ’00 A1 – A2 SLAVIJA – OHRID 2013. :
09.10 DV ’00 3 – 1 SLAVIJA – LIHNID 2012 :
09.45 DV ’04 1 – 4 SLOGA – ATENICA :
10.15 DV ’02 5 – 3 SLOGA – PRIJEPOLJE :
10.50 DČ ’00 A3 – A1 SLOGA – SLAVIJA :
11.25 DČ ’00 B1 – B2 ARILJE – PRESPA / VARDAR
12.00 DV ’04 2 – 4 PRIJEPOLJE – ATENICA
12.30 DV ’00 4 – 5 BOSNA – RADNIČKI :
13.05 DV ’00 2 – 3 PODGORICA – SLAVIJA
13.40 DV ’04 3 – 4 PODGORICA – ATENICA
14.10 DV ’02 3 – 1 PRIJEPOLJE – LIHNID 2012.
14.45 DĆ ’04 3 – 4 ŠTRPCE – BAJINA BAŠTA
15.15 DČ ’04 1 – 2 BIJELJINA – SLOGA :
15.45 DV ’02 4 – 5 PODGORICA – SLOGA :
16.20 DV ’02 2 – 3 HADŽIĆI – PRIJEPOLJE
17.00 DV ’00 4 – 2 BOSNA – PODGORICA :
17.35 DV – 2006. PODGORICA – :
18.00 DČ ’04 1 – 4 BIJELJINA – BAJINA BAŠTA
18.30 DČ ’04 2 – 3 SLOGA – ŠTRPCE :
19,00 DV ’00 1 – 4 LIHNID 2012 – BOSNA :

NEDELJA 23. April 2017.

HALA – ZLATIBOR

08.00 DČ ’00 3 A – 3 B – 5 / 6 :
08.35 DV ’00 5 – 1 RADNIČKI – LIHNID 2012
09.10 DV ’02 5 – 1 SLOGA – LIHNID 2012. :
09.45 DV ’04 1 – 2 SLOGA – PRIJEPOLJE :
10.15 DV 2006. PODGORICA – :
11.00 DV ’04 3 – 4 – 3 / 4 :
11.30 DČ ’04 3 – 4 – 3 / 4 :
12.00 DČ ’02 1 A – 1 B – 1 / 3 :
12.35 DV ’04 1 – 2 1 / 2
13.05 DČ ’00 Por U1- U2 – 3 / 4 :
13.40 DČ ’02 1 C – 1 A – 1 / 3 :
14.15 DČ ’04 1 – 2 – 1 / 2 :
14.45 DV ’02 1 – 2 – 1 / 2 :
15.20 DČ ’02 1 B – 1 C – 1 / 3 :
15.55 DV ’00 1 – 2 – 1 / 2 :
16.30 DČ ’00 Pob U1- U2 – 1 I 2 :

17.15 DODELA PRIZNANJA – ZATVARANJE TURNIRA

HALA – UŽICE

08.00 DČ ’02 3A – 3B – 7 / 9 :
08.35 DČ ’02 2A – 2B – 4 / 6 :
09.10 DČ ’00 1 A – 2 B – U 1 :
09.45 DČ ’00 1 B – 2 A – U 2 :
10.20 DČ ’02 3C – 3A – 7 / 9 :
10.55 DČ ’02 2C – 2A – 4 / 6 :
11.30 DČ ’02 3B – 3C – 7 / 9 :
12.05 DČ ’02 2B – 2C – 4 / 6

Ostavi komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *