Balkan Handball

RASPORED I SATNICA PRVE FAZE SP

Utakmicom između Koreje i Nemačke, u četvrtak počinje 26. Svetsko prvenstvo, koje se održava u Nemačkoj i Danskoj. Pred vama su termini svih mečeva prve faze takmičenja. 

 

Rezultati dosadašnjeg dela šampionata

GRUPA:
1. kolo

Koreja – Nemačka 30:19 (17:10)

Srbija – Rusija  30:30 (16:16)

Francuska – Brazil  24:22 (16:13)

  1. kolo

Rusija – Koreja 34:27 (20:13)

Nemačka – Brazil 34:21 (15:8)

Francuska – Srbija 32:21 (15:12)

GRUPA B:

  1. kolo

Japan – Makedonija 29:28 (13:18)

Island – Hrvatska 27:31 (14:16)

Bahrein – Španija 23:33 (11:16)

GRUPA C:

  1. kolo

Danska – Čile 39:16 (22:4)

  1. Arabija – Austrija 22:29 (9:15)

Tunis – Norveška 24:34 (13:18)

  1. kolo

Austrija – Čile 24:32 (15:14)

Norveška – S. Arabija 40:21 (20:10)

Danska – Tunis 36:22 (19:10)

GRUPA D:

  1. kolo

Angola – Katar 24:23 (12:8)

Argentina – Mađarska 25:25 (10:13)

Egipat – Švedska 24:27 (11:13)

13. JANUAR

14.00h MAKEDONIJA – BAHRAIN (GRUPA B)

15.30h KATAR – EGIPAT (GRUPA D)

16.30h HRVATSKA – JAPAN (GRUPA B)

18.00h MAĐARSKA – ANGOLA (GRUPA D)

19.00h ŠPANIJA – ISLAND (GRUPA B)

20.30h ŠVEDSKA – ARGENTINA (GRUPA D)

14. JANUAR

15.00h TUNIS – ČILE (GRUPA C)

15.30h SRBIJA – BRAZIL (GRUPA A)

15.30h ISLAND – BAHRAIN (GRUPA B)

15.30h KATAR – MAĐARSKA (GRUPA D)

17.30h NORVEŠKA – AUSTRIJA (GRUPA C)

18.00h RUSIJA – NEMAČKA (GRUPA A)

18.00h HRVATSKA – MAKEDONIJA (GRUPA B)

18.00h ARGENTINA – EGIPAT (GRUPA D)

20.15h DANSKA – SAUDIJSKA ARABIJA (GRUPA C)

20.30h FRANCUSKA – KOREJA (GRUPA A)

20.30h ŠPANIJA – JAPAN (GRUPA B)

20.30h ŠVEDSKA – ANGOLA (GRUPA D)

15. JANUAR

15.30h RUSIJA – BRAZIL (GRUPA A)

16.15h SAUDIJSKA ARABIJA – TUNIS (GRUPA C)

18.00h KOREJA – SRBIJA (GRUPA A )

18.30h NORVEŠKA – ČILE (GRUPA C)

20.30h NEMAČKA – FRANCUSKA (GRUPA A)

20.45h AUSTRIJA – DANSKA (GRUPA C)

16- JANUAR

15.30h JAPAN – ISLAND (GRUPA C)

15.30h ANGOLA – ARGENTINA (GRUPA D)

18.00h HRVATSKA – BAHRAIN (GRUPA B)

18.00h MAĐARSKA – EGIPAT (GRUPA D)

20.30h ŠPANIJA – MAKEDONIJA (GRUPA B)

20.30h KATAR – ŠVEDSKA (GRUPA D)

17. JANUAR

15.00h ČILE – SAUDIJSKA ARABIJA (GRUPA C)

15.30h BRAZIL – KOREJA (GRUPA A)

15.30h BAHRAIN – JAPAN (GRUPA B)

15.30h EGIPAT – ANGOLA (GRUPA D)

17.30h AUSTRIJA – TUNIS (GRUPA C)

18.00h NEMAČKA – SRBIJA (GRUPA A)

18.00h MAKEDONIJA – ISLAND (GRUPA B)

18.00h KATAR – ARGENTINA (GRUPA D)

20.15h DANSKA – NORVEŠKA (GRUPA C)

20.30h FRANCUSKA – RUSIJA (GRUPA A)

20.30h ŠPANIJA – HRVATSKA (GRUPA B)

20.30h ŠVEDSKA – MAĐARSKA (GRUPA D)

Ostavi komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *