Naisa i Knjaz sigurni u gostima! - Balkan-Handball.com
Naslovna Ženski rukomet Naisa i Knjaz sigurni u gostima!

Naisa i Knjaz sigurni u gostima!

U petak su odigrane dve utakmice 20.kola Super lige za rukometašice u kojima su gosti zabeležili pobede. Lider šampionata, ekipa Naise bila je ubedljiva na gostovanju Radničkom u Kragujevcu rezultatom 37-24(19-8), dok je još uvek aktuelni šampion Knjaz Miloš iz Aranđelovca uz puno nervoze pobedio Crvenu Zvezdu u Beogradu rezultatom 34-29(15-16).

Motivisane Zvezdine igračice su bolje otvorile utakmicu i već u 8. minutu naterale trenera Knjaza da zatraži tajm-aut kod rezultata 2-6. Bez očekivanog efekta, jer Čolić nastavlja da skida lopte već viđene u golu, a Cvijić da pogađa na drugoj strani. Do prvog izjednačenja kod 11-11 Knjaz stiže u 22.minutu golom Kukić, a zatim i osveženje u igri, Radojičić pogađa za prvo vođstvo 11-12, da bi u finišu golovima Liščević i Luković ipak Zvezda otišla na odmor sa golom prednosti. U nastavku Knjaz pronalazi svoju igru u napadu najviše zahvaljujući raspoloženoj Maji Radojičić(na slici) i golovima Kuharović, Kukić i Ristanović dolazi do osetne prednosti kod 21-26 koju iskusno zadržava do kraja.