Balkan Handball

RUKOMETNO LETO: Peti kamp Andree Lekic u Vršcu

Generacije koje dolaze imaće i ovog leta priliku da u sjajnim uslovima i profesionalnom okruženju uče od Andree Lekić i njenog stručnog štaba na kampu u Vršcu. Posle Vrnjačke Banje(2x), Ohrida i Rume, rukometna fantazija najbolje srpske igračice u 21.veku nastaviće se u jednom od najlepših gradova Vojvodine. 

Po prvi put, postoje dva termina kampa, prvi je od 25.juna do 1.jula, a drugi od 1.do 7.jula. Broj polaznika je kao i svaki put do sada zbog kvaliteta rada na treninzima ograničen na 80 po smeni. Očekuju se ponovo prijave iz desetak zemalja Evrope što je predhodnih godina postao standard, ali i lepo obeležje koje daje internacionalni karakter. 

U svakoj smeni pored stalnog Andreinog prisustva sa decom radi 10 trenera, trener golmana, kondicioni trener, sportski psiholog, a u goste dolaze (sa pripremljenim predavanjima na temu pravilne ishrane, prevencije povreda) profesori sa Fakulteta za sport i Visoke sportske i zdravstvene škole. 

Andrea svake godine ima podršku nekadašnjih i sadašnjih saigračica, tako da su kamp posećivale Kaća Tomašević, Sanja Damnjanović, Jovanka Radičević, Dragana Cvijić, Anja Althaus, a na kampu u Rumi specijalni gost bio je Žikica Milosavljević.   

Svi treninzi će se odvijati fantastičnim uslovima koje pruža jedna od najboljih hala u zemlji, SC Milenijum, gde su ne tako davno igrani mečevi velikih rukometnih takmičenja, a gde će sa učesnicima raditi sjajni treneri za mlade igrače poput Gorana Cmiljanića, Sandre Kolaković, Vesne Bojković, Marije Lojanice, Branke Jovanović itd. 

Prijave su u toku, a sve informacije možete pronaći ovde: http://lekicacademy.com/kamp-2017/

2 Comments

  1. Vladeta

    03/02/2017 at 23:46

    Moze nesto o kampu u Vespremu?

  2. Paja

    09/02/2017 at 12:41

    Група 1

    Трондхејм: Норвешка – Белорусија 35:24, Рамнику Валча: Румунија – Литванија 29:20, Каунас: Литванија – Норвешка 21:28, Минск: Белорусија – Румунија 23:25, Каунас: Литванија – Белорусија 21:29, Клуж-Напока: Румунија – Норвешка 25:20, Минск: Белорусија – Литванија 38:35, Ставангер: Норвешка – Румунија 27:17, Минск: Белорусија – Норвешка 22:32, Каунас: Литванија – Румунија 24:34, Пјатра Њамц: Румунија – Белорусија 20:23, Осло: Норвешка – Литванија 36:19.

    Норвешка 10 (178:128), Румунија 8 (150:137), Белорусија 6 (159:168), Литванија 0 (140:194).

    Група 2

    Праг: Чешка – Италија 33:15, Краљево: Србија – Украјина 34:25, Ужгород: Украјина – Чешка 20:24, Андрија: Италија – Србија 19:32, Злин: Чешка – Србија 25:30, Фолоника: Италија – Украјина 19:37, Ужгород: Украјина – Италија 36:23, Краљево: Србија – Чешка 28:28, Кијев: Украјина – Србија 26:31, Бари: Италија – Чешка 19:29, Краљево: Србија – Италија 36:18, Мост: Чешка – Украјина 31:30.

    Србија 11 (191:141), Чешка 9 (170:142), Украјина 4 (174:162), Италија 0 (113:203).

    Група 3

    Ротердам: Холандија – Бугарска 45:24, Сантијаго де Компостела: Шпанија – Аустрија 25:15, Габрово: Бугарска – Шпанија 14:39, Марија Енцерсдорф: Аустрија – Холандија 25:31, Габрово: Бугарска – Аустрија 20:33, Алмере: Холандија – Шпанија 31:21, Леон: Шпанија – Холандија 32:29, Брегенц: Аустрија – Бугарска 39:27, Габрово: Бугарска – Холандија 16:45, Инзбрук: Аустрија – Шпанија 26:33, Хертогенбос: Холандија – Аустрија 35:22, Малага: Шпанија – Бугарска 42:11.

    Холандија 10 (216:140), Шпанија 10 (192:126), Аустрија 4 (160:171), Бугарска 0 (112:243).

    Група 4

    Умаг: Хрватска – Словенија 27:19, Бар: Црна Гора – Македонија 21:14, Скопље: Македонија – Хрватска 22:36, Љубљана: Словенија – Црна Гора 20:22, Марибор: Словенија – Македонија 35:17, Сплит: Хрватска – Црна Гора 23:22, Скопље: Македонија – Словенија 21:22, Бар: Црна Гора – Хрватска 31:29, Цеље: Словенија – Хрватска 24:23, Скопље: Македонија – Црна Гора 21:27, Ријека: Хрватска – Македонија 35:19, Бијело Поље: Црна Гора – Словенија 24:22.

    Црна Гора 10 (147:129), Хрватска 8 (173:137), Словенија 6 (142:134), Македонија 0 (114:176).

    Група 5

    Лубин: Пољска – Финска 29:12, Дабаш: Мађарска – Словачка 32:19, Шаља: Словачка – Пољска 21:23, Карис: Финска – Мађарска 25:38, Ванта: Финска – Словачка 15:29, Кошалин: Пољска – Мађарска 24:27, Партизанске: Словачка – Финска 25:8, Ерд: Мађарска – Пољска 25:26, Михаловце: Словачка – Мађарска 23:32, Ванта: Финска – Пољска 11:33, Плоцк: Пољска – Словачка 28:25, Ерд: Мађарска – Финска 44:13.

    Мађарска 10 (198:130), Пољска 10 (163:121), Словачка 4 (142:138), Финска 0 (84:198).
    Група 6

    Ростов на Дону: Русија – Португалија 39:19, Орхус: Данска – Турска 28:19, Пињел: Португалија – Данска 21:26, Анкара: Турска – Русија 30:44, Астрахан: Русија – Данска 31:27, Сао Педро до Сул: Португалија – Турска 24:23, Нествед: Данска – Русија 22:24, Анкара: Турска – Португалија 37:31, Ризе: Турска – Данска 23:26, Сао Жоао да Мадеира: Португалија – Русија 22:25, Краснодар: Русија – Турска 37:25, Орхус: Данска – Португалија 33:17.

    Русија 12 (200:145), Данска 8 (162:135), Турска 2 (157:190), Португалија 2 (134:183).

    Група 7

    Кобург: Немачка – Швајцарска 29:18, Антиб: Француска – Исланд 27:17, Бирсфелден: Швајцарска – Француска 19:28, Рејкјавик: Исланд – Немачка 17:22, Битигхајм-Бисинген: Немачка – Француска 21:24, Виренлинген: Швајцарска – Исланд 22:21, Ним: Француска – Немачка 25:19, Хабнарфјердир: Исланд – Швајцарска 20:19, Санкт Гален: Швајцарска – Немачка 23:25, Рејкјавик: Исланд – Француска 16:30, Бове: Француска – Швајцарска 28:21, Штутгарт: Немачка – Исланд 33:21.

    Француска 12 (162:113), Немачка 8 (149:128), Исланд 2 (112:153), Швајцарска 2 (122:151).

    Словенија 2 (85:96), Белорусија 2 (92:112)…

    Први шешир: Норвешка, Холандија, Шведска и Црна Гора.
    Други шешир: Француска, Мађарска, Русија и Србија.
    Трећи шешир: Шпанија, Данска, Румунија и Немачка.
    Четврти шешир: Пољска, Хрватска, Чешка и Словенија.

    Група А Група Б Група Ц Група Д

    Шведска Холандија Црна Гора Норвешка
    Србија Француска Мађарска Русија
    Шпанија Немачка Данска Румунија
    Словенија Пољска Чешка Хрватска

Ostavi komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *