Juniori Srbije poslednji u Austriji - Balkan-Handball.com
Naslovna BalkanJuniori Srbije poslednji u Austriji

Juniori Srbije poslednji u Austriji

zika.bogdanovic
4 komentari

Juniorska reprezentacija Srbije, zauzela je poslednje mesto na turniru u Austriji. Selekcija, kojoj su zbog nastupa u seniorskoj reprezentaciji nedostajali Milosavljev, Mladenović i Đukić, upisala je dva poraza i remi sa Mađarskom Austrijom 27:27. Bolji od izabranika Aleksandra Brkovića, bili su Poljaci 33:27 i Mađari 27:25.

TABELA:

1. Mađarska 6
2. Austrija 3
3. Poljska 2
4. Srbija 1

Možda vam se dopadne

4 komentari

Broj devet 04/11/2014 - 15:38

Naravno da ce biti tako jer se u reprezentaciju pozivaju deca iz Beograda i vojvodine, a niko ne gleda decu iz unutrasnjosti koja su nekada mnogo talentovanija, ali aostanu u senci svojih vrsnjaka koji su iz prestonickog grada i vojvodine i tj. klubova koji imaju ime. Niko se od odgovornih ljudi reprezentacije nije setio da posalje po nekog skauta da obidje neke klubove iz istocnih i juznih delova srbije da vide da li i tu ima neko talentkovano dete koji igra ovu prelepu igru i pruzi mu sansu da se nadje na spisku reprezentacije i tako mu da podstreh da se jos vise trudi ibolje radi. Najlakse je otici u Zvezdu, Partizan, Vojvodinu, Kac, Studentski grad i slicne klubove i uzeti decu ciji su roditelji borzuji da bi imali neku korist i uzimali novac od tih roditelja, a posle svi biju glavu zasto nam je rukometni sport u Srbiji ovakav. Nadam se da ce se mnogi sloziti samnom… Ja se isto bavim rukometom i u periodu kada sam bio pionir, pa kadet, kasnije junior na spisak reprezentacije su bila zvata sve deca iz poznatih beogradskih klubova i okoline Beograda, a niko nije primecivao da klub za koji sam igrao je u tom periodu bio medju 5 najbolja kluba u Srbiji sto se tice mladjih kategorija. Pa razmislimo malo da li rukometna reprezentacija Srbije stvarno treba da se zove tako ili bi bolje bilo da nosi ima “ Rukometna reprezentacija Beograda i okoline “ ?! Sramota

Odgovori
plava loža 04/11/2014 - 16:13

Rezultat je u drugom planu ,očigledno je da se stvara ekipa koja će već od 2026 godine početi da ostvaruje i poneku pobedu.Preduslov je da ostanu na okupu,uljučujući i selektora.Inače klip u točkove ove mašinerije je svakako bio neočekivani potez A.Brkovića da izostavi svog dosadašnjeg asistenta/desnu ruku/ J.Draslara.Harmonija je narušena, brodolom je zato sasvim očekivan.

Odgovori
SCV 04/11/2014 - 17:43

Priča se da je Draslar iz osvete napravio vudu lutkicu ,koju je poslednjih dana sistematično bockao iglama i tako sunovratio selektora i onemogućio ga da sprovodi u delo mnogobrojne taktičke zamisli.

Odgovori
Magija 04/11/2014 - 21:39

Bravo Brkovicu! Jos jednom si dokazao da sa punom zaslugom nosis titulu Master Coach! KAKVA TRAGEDIJA!

Odgovori

Ostavi komentar


Adblock Detected

Please support us by disabling your AdBlocker extension from your browsers for our website.