Arnaudovski napao Smajlagića tražeći raskid ugovora - Balkan-Handball.com
Naslovna BalkanArnaudovski napao Smajlagića tražeći raskid ugovora

Arnaudovski napao Smajlagića tražeći raskid ugovora

0 komentari

 Rukometni klub Bosna BH Gas potvrdio je pisanje medija o napadu rukometaša toga kluba Riste Arnaudovskog na trenera Irfana Smajlagića.

U saopštenju sarajevskog kluba navodi se da je Arnaudovski u nedelju uveče došao na trening tokom kojeg je verbalno vređao i pretio treneru Smajlagiću, te ga i fizički napao.

Rukometaš kojeg je trener Smajlagić zbog nezalaganja na treninzima i utakmicama odstranio iz ekipe i prebacio u drugi tim, koji se takmiči u Prvoj ligi FBiH, tražio je od trenera da mu izda odobrenje za raskid ugovora. 

"Zahvaljujući prisebnosti Smajlagića i pomoćnog trenera Danijela Riđića, sprečen je veći incident. O svemu navedenom obaveštena je Prva policijska uprava, koja je i sačinila zapisnik. Risto Arnaudovski je usmeno od kluba zatražio raskid ugovora, a saopšteno mu je da će se o tome izjasniti Upravni odbor, a ne trener Smajlagić, saopštio je RK Bosna BH Gas i dodao da će o incidentu zvanično obavestiti sve nadležne institucije (Rukometni savez BiH, EHF, Makedonski rukometni savez).

Možda vam se dopadne

Ostavi komentar


Adblock Detected

Please support us by disabling your AdBlocker extension from your browsers for our website.