Dragan Adžić vodi Krim naredne dve sezone - Balkan-Handball.com
Naslovna AnalizeTrenerski kutak Dragan Adžić vodi Krim naredne dve sezone

Dragan Adžić vodi Krim naredne dve sezone

Zorica Radojkovic

Trofejni crnogorski trener, Dragan Adžić preuzeće kormilo najuspešnijeg ženskog rukometnog kluba u zemlji u kojoj već radi kao selektor. Rukovodstvo Krima zahvalilo se Nataši Derepasko što je ostvarila plasman u TOP 8 Lige šampiona i osvojila novu titulu u Sloveniji, dok će na startu nove sezone prozivku izvršiti iskusni stručnjak čiji je predhodni klupski angažman trajao 10 godina i 10 meseci.

Adžić je sa ekipom Budućnosti osvojio dve EHF Lige šampiona, jedan Kup pobednika kupova, osam puta Regionalnu ligu i 10 duplih kruna u Crnoj Gori. Sa selekcijom Crne Gore dva puta je nastupao na Olimpijskim Igrama, osvojio srebro u Londonu, a na EURO 2012 u Beogradu došao do najvišeg mesta na postolju.