ARKUS: Voša osvojila "Šumice", Šapčani ne daju prvo mesto - Balkan-Handball.com
Naslovna Balkan ARKUS: Voša osvojila „Šumice“, Šapčani ne daju prvo mesto

ARKUS: Voša osvojila „Šumice“, Šapčani ne daju prvo mesto

Vojvodina i Metaloplastika nastavile su put ka plej-ofu važnim pobedama nad kandidatima za gornji dom srpskog rukometa. Crvena zvezda odigrala je dobar meč sa Novosađanima, ali je na kraju propuštena šansa da se šampionima otkine barem bod. Šapčani su uspeli u drugom poluvremenu da slome otpor Kragujevčana 31:28.

CRVENA ZVEZDA – VOJVODINA  23:24 (11:11)

Dvorana: Šumice. Sedmerci: Crvena zvezda 8(8) Vojvodina 3 (2). Isključenja: Crvena zvezda 8, Vojvodina 12 minuta.

CRVENA ZVEZDA: Đurović 5, Horvat, Simić 2, Nenadić 8, Ramzi, Kolundžić 1, Radovanović, Gemaljević, Majes, Šigić, Knežević 1, Perić, Bujišić 3, Kankaraš 3.

VOJVODINA: Lučin, Vasić, S. Milić 1, M. Milić 5, Ocvirk 2, Vukovljak. Drisi, Milenković 3, Pušica 1, Rađenović, Pešić 1, Tomić, Rogan 2, Buneta, Grozdanić 6, Pukhouski 3.

Najefikasniji u redovima domaćina su bili Aziz Muhamed Aidi sa 11 i Vojislav Brajović sa 6 pogodaka, dok su kod Radničkog golgeterski najraspoloženiji bili Miloš Barudžić sa 7 i Boško Stanisavljević sa 6 postignutih golova.

RK Metaloplastika Elixir – RK Radnički 31:28 (14:14)

Šabac: Hala “Zorka“. Gledalaca: 800

Metaloplastika: Pavković, Dodić, Jevtić 1, Ćosić, Srdanović 3, Mirković 1, Milovanović, Aziz 11, Terzić 3, Ivanić, Arsić (14 odbrana, sedmerac), Damjanović, Simić 3, Brajović 6, Petrović, Dakić 3.

Radnički: Maljević, Grubor 4, Stanisavljević 6, Prodanović 1, Mutavdžić 1, Mojsilović, Kasalović 3, Barudžić 7, Utvić 2, Đerić 2, Stanojev  2, Vasiljević, Jovanović (11 odbrana, sedmerac), Ivanović, Zlatanović (odbrana).