DERBI BEZ DERBIJA: Partizan deklasirao Zvezdu - Balkan-Handball.com
Naslovna Balkan DERBI BEZ DERBIJA: Partizan deklasirao Zvezdu

DERBI BEZ DERBIJA: Partizan deklasirao Zvezdu

U večitom derbiju srpskog rukometa samo se jedan tim pitao – Partizan. Crno-beli su pred 1.300 gledalaca na svojoj Banjici lako i ubedljivo savladali indisponiranu Crvenu zvezdu 35:28 (22:12) i tako nastavili pobednički niz posle poraza od Metaloplastike prošlog vikenda.

Tim Daria Krželja je u svim segmentima igre bio bolji od sastava koji predvodi Ratko Đurković. Bekovska trojka Petrić (8) – Zečević (7) – Kojadinović (10) prolazila je kao kroz sir kroz nepostojeću odbranu crveno-belih koji su upravo u tom segmentu najviše podbacili.

Ovaj trojka je postigla ukupno 25 golova u pobedničkom timu koji je na golu imao raspoloženog Trnavca (16 odbrana).

Crveno-beli su poslednji priključak imali u 17. minutu pri rezultatu 12:9, a celo drugo poluvreme su proveli u dvocifrenom minusu (u jednom trenutku 25:14)…

U sastavu Zvezde, Draško Nenadić je šest puta bio precizan.