EHF Kup (2. kolo): Vojvodina sa +4 na Balaton - Balkan-Handball.com
Naslovna Balkan EHF Kup (2. kolo): Vojvodina sa +4 na Balaton

EHF Kup (2. kolo): Vojvodina sa +4 na Balaton

Novosadska Vojvodina putuje sa +4 na revanš drugog kola Kupa EHF mađarskom Balatonfuredu. U „Slanoj Bari“, ekipa Đorđa Ćirkovića je savladala mađarskog predstavnika 29:25 (12:11). Posle izjednačenih prvih 30 minuta, činilo se da bi Novosađani mogli rešiti posao i u prvom meču ove runde novoformiranog evropskog kupa, s obzirom da su u 47. minutu imali +6 (23:17), ali pad u poslednjih deset minuta, doveo je do rezultata, koji i jednima i drugima daje nadu za prolaz dalje. Kod srpskog vicešampiona, standardno dobri i efikasni, bili su Vukašin Stojanović sa devet i Stevan Popov sa šest pogodaka, dok je kod gostiju hrvatski i internacionalac, Sandrk brojao do šest.

Sorry, there are no polls available at the moment.

ĆIRKOVIĆ NEZADOVOLJAN SUĐENJEM

U izjavi za RT Vojvodine, trener Novosađana Đorđe Ćirković, nije krio nezadovoljstvo kriterijumom suđenja:

– Ako sudije budu ovako delile pravdu i na terenu protivnika, onda sam uveren da ćemo proći dalje. Kada smo došli do +6, došlo je i do promene kriterijuma. Siguran sam da nećemo imati ovako dobro suđenje kao gosti narednog vikenda – bio je rezigniran Ćirković.