Ivan Horvat posle Portugalaca: Nezasluženo izgubili, odmor, pa po nove bodove - Balkan-Handball.com
Naslovna Balkan Ivan Horvat posle Portugalaca: Nezasluženo izgubili, odmor, pa po nove bodove

Ivan Horvat posle Portugalaca: Nezasluženo izgubili, odmor, pa po nove bodove

Srpski kadeti poraženi su od Portugala 21:22 u poslednjim sekundama meča. Sa dva gola u samoj završnici, u egal je svoj tim vratio agilni srednji bek Ivan Horvat, ali to nije bilo dovoljno kada su se sveli računi u hali „Boris Trajkovski“:

• Odigrali smo perfektno prvo poluvreme u odbrani, primili jedan gol za 15 minuta, sve je išlo kako treba. Posle je došao pad, krenuli smo da promašujemo i pravimo tehničke greške, a oni su to iskoristili. Krenuli smo da padamo u odbrani. Nismo uspeli da iskontrolišemo sve i na kraju smo izgubili, čini mi se, nezasluženo. Ova utakmica treba da ostane iza nas. Sada je vreme da se odmorimo i spremimo za ono što nas čeka, nove utakmice i nove bodove – rekao je Horvat.