NIJE U ZAGREBU, JESTE U NAŠICAMA: Meškov izgubio od Nexe-a! - Balkan-Handball.com
Naslovna Balkan NIJE U ZAGREBU, JESTE U NAŠICAMA: Meškov izgubio od Nexe-a!

NIJE U ZAGREBU, JESTE U NAŠICAMA: Meškov izgubio od Nexe-a!

Rukometaši beloruskog Meškova iz Bresta nisu završili hrvatsku turneju u velikom stilu, kako su je započeli pobedom u meču EHF Lige šampiona u subotu u Zagrebu! Tim Sergeja Bebeška okliznuo se na gostovanju u Našicama, gde je domaći Nexe predvođen trenerom Zdenkom Kordijem izvojevao jednu od najvećih pobeda u klupskoj istoriji – 28:27 (14:13).

U meču u kome je viđena rezultatska klackalica gotovo svih 60 minuta, odlučujući gol bio je delo Mirka Hercega u poslednjem minutu,nakon čega Belorusi nisu uspeli da dođu do izjednačenja.

Najefikasniji kod pobednika bio je Vedran Zrnić sa deset golova, dok je Ostrouško postigao sedam za tim iz Bresta, uz pet pogodaka Stojkovića, Atmana i Šumaka.

1.Vardar8710280 : 22322
2.Meshkov Brest7412208 : 18813
3.PPD Zagreb5401144 : 12112
4.Veszprem5401130 : 11912