SEHA: Našičani lako izašli na kraj sa Nišlijama - Balkan-Handball.com
Naslovna Balkan SEHA: Našičani lako izašli na kraj sa Nišlijama

SEHA: Našičani lako izašli na kraj sa Nišlijama

U Našicama se igralo ravnopravno prvih petnaestak minuta u okršaju Nexe-a i Železničara 34:25 (20:13). Činilo se da su reči Veselina Vujovića na prvom tajm-autu gde je prozvao igrače zato što im je „duša u nosu“ samo način da ih motiviše, ali ispostaviće se da iskusni trener dobro poznaje svoj tim. Neverovatan pad započeo je od rezultata 11:10 za domaći sastav, povezan i sa promenom odbrane tima Hrvoja Horvata, na koju nije mogao da se snađe niški tim.

Za čas posla, Našičani su napravili 8:0 do poluvremena i rešili pitanje pobednika. Tomi Vozab bio je inspirator pobede sa 10 golova, dok je sa druge strane, Predrag Vejin bio efikasan u prvom delu meča (7 golova).

RK NEXE – RK ŽELEZNIČAR 34:25 (20:13)

RK NEXE:
Šipić 5, Gadža, Leban, Eter 5, Zrnić 2, Mrđenović, Barišić Jaman 2, Car (10 obrana), Buvinić 3, Radovanović, Vida 2, Lončar 1, Lavrič, Tomić 3, Celebi 1, Vozab 10
Trener: Hrvoje Horvat

RK ŽELEZNIČAR:
Milovanović 3, Potkonjak, Sretenović 2, Mađar 1, Vejin 7, Lazić (4 obrane), Milosavljević 3, Živković 2, Stošić (5 obrana), Spasić 3, Babić, Jevtić 1, Damjanović 2, Kljajić , Banduka, Pavlović 1
Trener: Veselin Vujović