SEHA: Nexe lako na kraj sa Belorusima - Balkan-Handball.com
Naslovna Balkan SEHA: Nexe lako na kraj sa Belorusima

SEHA: Nexe lako na kraj sa Belorusima

U drugom meču od tri koliko će Nexe i Meškov Brest odigrati u ovih sedam dana, domaćin je u Našicama bio ubedljiv 36:27 (16:14), a sve to u okviru SEHA lige, koja, čini se, Belorusima nije toliko interesantna, koliko Kup EHF, gde su proteklog vikenda izvojevali važnu pobedu na gostujućem terenu. Za razliku od meča prošlog vikenda, ovoga puta su izabranici Kasima Kamenice bili ubedljivi, ali najvažnije tek predstoji. Revanš u Brestu i odgovor na pitanje, ko će u treće kolo Kupa EHF.

RK NEXE – HC MESHKOV BREST  36:27 (16:14)
SEHA liga, 5.kolo
Našice, ŠD OŠ Kralja Tomislava
Gledatelja 1560.
Suci: Gjorgi Nachevski i Slave Nikolov (obojica Makedonija)
Delegat: Marjan Nachevski (Makedonija)

RK NEXE: P.Lelić (14 odbrana), Kozina 5, Mataija 2, Eter 1, F. Lelić 5, Mrđenović 2,   Varvodić, Markotić 5, Slišković 2, Vujić 5, Vozab 2, Božić-Pavletić 1, Šunjić (1 obrana), Obranović 3, Ivić 3.
Trener: Kasim Kamenica

HC MESHKOV: Božić (2 odbrane), Kaliansniou, Knudsen 4, Ščepanović 3, Patotski, Charapenka (7 obrana), Shumak 3, Vukić, Baranau 8, Grosas, Karačić 2, Tatarin 7, Ushal.
Trener: Miglius Astrauskas

SEDMERCI: Nexe 3/3 (Mataija, F.Lelić, Markotić), Meshkov 2/2 (Tatarin 2).
ISKLJUČENJA: Nexe  10 minuta ( Varvodić 2+2, Obranović 2+2, Slišković), Meshkov 4 minute (Karačić, Ushal).