SEHA: Vardar uzeo meru i Zagrebu - Balkan-Handball.com
Naslovna Balkan SEHA: Vardar uzeo meru i Zagrebu

SEHA: Vardar uzeo meru i Zagrebu

Tradicija je nastavljena, Vardar je izvojevao još jednu domaću pobedu nad PPD Zagrebom 32:31 (19:16) pred polupunim tribinama dvorane „Jane Sandanski“. Tim Raula Gonzalesa imao je daleko više poteškoća da dođe do bodova u poređenju sa duelom protiv Vesprema proteklog vikenda, ali je na kraju uspeo da iskontroliše rezultat i zadrži čelnu poziciju u regionalnoj ligi.

Poslednje izjednačenje na meču viđeno je u 39. minutu kada je Stipe Mandalinić pogodio za 22:22, ali je ubrzo zatim sastav u kome su najefikasniji bili Dušebajev sa osam i Dibirov sa sedam golova, uspeo da se odlepi na 27:24.

Luka Raković je smanjio na 31:30, pre nego što je Luka Cindrić povisio na 32:20 u 59. minutu. Čekala se još jedna bomba najefikasnijeg u timu Veselina Vujovića, Stipeta Mandalinića (9), ali je lopta završila pored gola, pa je i slavlje na 40 pre kraja moglo da počne.

1.Vardar4310120 : 11110