SEHA (13.kolo): Metaloplastika pala u Ljubuškom - Balkan-Handball.com
Naslovna BalkanSEHA SEHA (13.kolo): Metaloplastika pala u Ljubuškom

SEHA (13.kolo): Metaloplastika pala u Ljubuškom

Rukometaši Izviđača, došli su do drugog trijumfa u SEHA ligi, savladavši indisponiranu Metaloplastiku 33:27 (16:13), koja je u drugom poluvremenu, popustila, verovatno i zbog umora od non-stop igranja na dva fronta. Predvođeni sjajnim Benjaminom Burićem, "Skauti" su u drugom poluvremenu uvećavali prednost, a ona je u jednom trenutku iznosila i devet razlike. Boras i Delić su kod domaćina postigli po šest golova, a kod gostiju, isti učinak su imali Luka Mitrović, Dragaš i Karanović.

Gradska športska dvorana. Gledatelja 600.

Suci: Miljan Vešović i Novica Mitrović (Crna Gora).

Nadzornik: Pero Marić (Mostar).

HRK Izviđač Mi Grupa: Burić (21 obrana), Tolić, Miličević, Milas, Malinović 2, Zeljić 3, S. Burić 4, Matić 6, Boras 6, Čuljak, Vegar 1, Ilić 3, Džeba 2, Pavlak, Tomić, Delić 6 (3).

Trener: Zdenko Grbavac.

RK Metaloplastika: Rajčić (5 obrana), Arsić (2 obrane), Karanović 6, Živković, Vejin, Novaković 2, Dragaš 6 (2), Obradović, Marković 2, Grujičić 2, Vidaković, M. Mitrović 3, L. Mitrović 6.

Trener: Slavko Novaković.

Sedmerci: Izviđač 3/3, Metaloplastika 2/2.

Isključenja: Izviđač 6, Metaloplastika 4 minuta.