ARKUS: Dubočica lak plen za razigranu Vojvodinu - Balkan-Handball.com
Naslovna BalkanSrbija ARKUS: Dubočica lak plen za razigranu Vojvodinu

ARKUS: Dubočica lak plen za razigranu Vojvodinu

Rukometaši Vojvodine nastavili su da nižu pobede u plej-ofu srpskog šampionata. Najnovija žrvta sedmostrukog uzastopnog prvaka bila je ekipa Dubočice, koja nije uspela da ugrozi favorita u Novom Sadu – 27:16 (14:7).

Da se momci iz Leskovca neće lepo provesti u „srpskoj Atini“, bilo je jasno već nakon deset minuta igre, tokom kojih nisu uspeli da postignu gol. Vojvodina je otvorila sa 5:0, i u vrlo laganom ritmu održala i uvećala tu prednost do plus sedam, pred oslazak na odmor.

Izabranici Saše Pejčića su u prvom delu drugog poluvremena igrali egal sa domaćinom, ali je prednost u 48. minutu ipak postala dvocifrena.

VOJVODINA: Verkić 7 odbrana, Arsenić 5 odbrana – Babić 3, Šotić 3, Stanković, Tomić 3, Ratković 2, Rađenović 3, Milenković 4, Miljković, Pribak 6, Mirković, Milić, Kovačević 1, Kurteš 2

DUBOČICA: Zlatanović 11 odbrana, 2 gola – Radović 2, Vojvodić 2, Erić, Matović 3, Mitrović, A. Pavlović, Mađar, P. Pavlović, Marinković, Radulović, Nikolić 4, Simić 3, Cvetković, Gašić