ARKUS: Partizan ubedljiv u Leskovcu! - Balkan-Handball.com
Naslovna BalkanSrbija ARKUS: Partizan ubedljiv u Leskovcu!

ARKUS: Partizan ubedljiv u Leskovcu!

U derbi meču trećeg kola grupe B Arkus lige, ekipa Partizana slavila je ubedljivu pobedu nad Dubočicom u Leskovcu 20:27 (12:18), i tako ostala usamljena na vrhu tabele, uz maksimalan učinak.

U sjanoj atmosferi karakterostičnoj za grad na jugu Srbije, crno-beli su, lakše nego što se očekivalo, slomili otpor odličnog sastava Saše Pejčića. Učinili su to već u prvom poluvremenu, kada su stekli nedostižnih plus sedam.

Dubočica nije uspela da ugrozi vođstvo gostiju u nastavku. Nijednog trenutka, domaćin tim nije uspeo da spusti deficit ispod pet golova.

U drugom meču dana, Novi Pazar je na svom terenu bio siguran protiv Obilića 32:25 (18:12), i ostvario prvi trijumf u novoj sezoni.

DUBOČICA 54-PARTIZAN 20:27 (12:18)

DUBOČICA 54: Kocić 11 odbrana, Gašić 1 odbrana – Anđelković 4, Pavlović 3, Stanojković, Atanasković 4, Matović 2, Spasić, Pavlović, Grubić 5, Marinković 1, Radulović, Stanković 1

PARTIZAN: Čolović 2 odbrane, Đorđević 6 odbrana – Petrić 6, Popović 1, Mićić 2, Zečević 1, Kojadinović 4, Ivanović 5, Radivojević 1, Pisarić 6, Živković, Radovanović, Dragović 1