ARKUS: Vojvodina rutinski u Kaću - Balkan-Handball.com
Naslovna BalkanSrbija ARKUS: Vojvodina rutinski u Kaću

ARKUS: Vojvodina rutinski u Kaću

U prvoj utakmici 6. kola srpskog šampionata, Vojvodina je rutinski opravdala ulogu favorita na gostovaju u Kaću – 22:30 (12:15).

Posle rapsodije u prethodnoj rundi protiv Radničkog, Vojvodina nije najbolje počela komšijski derbi, ali je uspela da slomi otpor rivala krajem prvog i početkom drugog poluvremena, kada se golovima Milenkovića i Milića odvojila na plus šest, a potom mirno privela utakmicu kraju.

Posle šest utakmica, ekipa Borisa Rojevića ima učinak od pet pobeda i jednog poraza, dok je Jugović na učinku od jednog trijumfa, jednog remija i četiri poraza.

JUGOVIĆ – VOJVODINA 22:30 (12:15)

JUGOVIĆ: Skuban, Momčilović 2, Vidojević 1, Travar 4, Kosanović, Regodić 3 (3), Arsenić 5 (1), Bilić, Ninkov 1, Đukić 1, Šipka 1, Živković, Rudić 1, Petrović 1, Andrić, Petljanski 2.

VOJVODINA: Lučin, Vasić 1, S. Milić 1, M. Milić 2, Ocvirk 6, Vukovljak, Tasić 1, Drisi, Kurteš, Milenković 7, Pešić 1, Tomić, Rogan 1, Buneta 2, Grozdanić 4, Puhovski 3.

Sedmerci: Jugović 5 (4), Vojvodina 2 (0). Isključenja: Jugović 8, Vojvodina 8 minuta.

Igrač utakmice: Idris Drisi (Vojvodina).

Semafor: 2:2 (7), 5:5 (15), 10:10 (22), 12:14 (28), 13:19 (34), 17:21 (42), 18:28(52), 21:30 (58).

Srpski šampion u četvrtak kreće put Italije, gde će u usbotu protiv Briksena igrati meč 2. kola EHF Kupa.