Remi Železničara i Radničkog u Nišu - Balkan-Handball.com
Naslovna BalkanSrbija Remi Železničara i Radničkog u Nišu

Remi Železničara i Radničkog u Nišu

U drugom meču 10. kola plej-ofa ARKUS lige, Železničar i Radnički odigrali su nerešeno u Nišu – 33:33 (18:16).

Pravi rolerkoster viđen je na jugu Srbije – Kragujevčani su bolje počeli, imali plus četiri tokom prvog poluvremena, ali su na odmor ipak otišli sa dva gola zaostatka. Delovalo je da će domaćin opravdati ulogu favorita kada je u 48. minutu poveo sa 28:23, ali na kraju može biti zadovoljan i bodom, ukoliko se uzme u obzir da se u polslednjih 60 sekundi ušlo sa minimalnim vođstvom gostiju. Železničaru je bod doneo Petrović pogotkom 53 sekunde pre kraja. U poslednjem trenutku pokušao je Vuković, ali je lopta otišla pored gola.

U prvom meču ove runde, Partizan je u petak bio bolji od Dinama u Pančevu. U subotu od 19.00 sastaju se Dubočica-Vojvodina i Metaloplastika-Rudar.

ŽELEZNIČAR-RADNIČKI 33:33 (18:16)

ŽELEZNIČAR: Kocić 13 odbrana – Milovanović 5, Trkulja 2, Stojanović 6, Spasić 7, Anđelković 3, Milosavljević 2, Petrović 2, Arizanović 2, Stanojević 4

RADNIČKI: Gemaljević 6 odbrana, Petrović 1 odbrana – Bogdanović 1, Stanojev 5, Đerić 5, Utvić 5, Barudžić 5, Vuković 10, Prodanović 2

7 m: Železničar 4/5, Radnički 3/5

2 min: Železničar 6, Radnički 10 minuta