Vojvodina povela 1:0 protiv Dinama - Balkan-Handball.com
Naslovna Balkan Vojvodina povela 1:0 protiv Dinama

Vojvodina povela 1:0 protiv Dinama

Aktuelni šampioni, rukometaši Vojvodine, poveli su u polufinalnoj seriji plej-ofa ARKUS lige protiv Dinama iz Pančeva 26:23 (12:11). Pružili su Pančevci dobar otpor favoritima, ali za iznenađenje u „Slanoj bari“ nije bilo dovoljno. Kontrolisali su domaći rezultat, vodili maksimalnih +5 u 27. minutu, da bi se tim Dragana Marković vratio početkom drugog poluvremena na 12:12, a poslednji priključak imao u 54. minutu pri rezultatu 22:20.

Najefikasniji u pobedničkom sastavu bili su Darko Milenković sa pet i Milan Milić sa četiri gola. S druge strane, Stefan Sunajko je sedam puta bio precizan.

U drugom polufinalu plej-ofa sastaju se Partizan i Metaloplastika. Prvi meč se igra u subotu na Banjici od 18 časova.