WRHL: Zaječar "duplirao" Bisere - Balkan-Handball.com
Naslovna Balkan WRHL: Zaječar „duplirao“ Bisere

WRHL: Zaječar „duplirao“ Bisere

Srpske šampionke iz Zaječara nisu imale problema sa pljevaljskim Biserima 38:19 i ove godine daleko najslabijom ekipom u regionalnoj WRHL.

Zaječarke su već na samom startu meča pokazale da će u meč ući ozbiljno. Trener Živojin Maksić je pružio šansu svim igračicama koje je imao na raspologanju, osim Nurije Benzal koja je povredila članak noge pa je ovu utakmicu pauzirala, a Džesika Alonso i dalje ima gips zbog povrede ruke koju je zaradila u Rumuniji.

Pitanje pobednika bilo je rešeno posle prvog poluvremena koje su Zaječarke ubedljivo dobile. Drugo poluvreme trener RK Zaječar Maksić je iskoristio kako bi probao odbranu 6-0 i 5-1.

Najefikasnija na večerešnjoj utakmici bila je Aneta Peraica sa postignutih 10 golova a pratila je je Sanja Rajović sa postignutih 7 golova.

Sledeću utakmicu Zaječarke igraju već u subotu 20.10.2012 godine u 19 sati protiv BMS Milenijuma.