Alušovski nakon Meškova: Moramo da menjamo "rabotu" - Balkan-Handball.com
Naslovna Evropa Alušovski nakon Meškova: Moramo da menjamo „rabotu“

Alušovski nakon Meškova: Moramo da menjamo „rabotu“

Porazom od Meškov Bresta 32:26, Vardar je takmičenje u grupi okončao na sedmom mestu, što znači da će u osmini finala igrati protiv velikog favorita Vesprema.

Tim Stevčeta Alušovskog je razočarao u meču sa beloruskim šampionom, naročito u drugom delu prvog poluvremena, kada je protivnik napravio velikih plus osam do odlaska na odmor.

-Prvo, čestitam Meškov Brestu. Utakmicu smo otvorili dobro, sve do rezultata 5:5, ali smo potom napravili neshvatljive greške u situacijama sa igračem više, koje se ne tolerišu u Ligi šampiona. Na tom polju ćemo morati nešto da menjamo u budućnosti. Nismo bili na nivou zadatka u odbrani, naročito u prvom poluvremenu kada smo primili 20 golova. Bilo je teško vratiti se nakon minus osam. Mislim da ove godine moramo mnogo toga da promenimo u radu, ako želimo bolje rezultate. Nekao ovo bude velike lekcija za sve nas – rekao je Stevče Alušovski nakon meča.