Dibirov: Srušili smo se u finišu, ima prostora za napredak - Balkan-Handball.com
Naslovna Evropa Dibirov: Srušili smo se u finišu, ima prostora za napredak

Dibirov: Srušili smo se u finišu, ima prostora za napredak

Ima za čim da žali Vardar nakon poraza na startu nove sezone EHF Lige šampiona u Brestu. Držali su izabranici Stevčeta Aluševskog sve u svojim rukama do pet minuta pre kraja, ali u samom finišu su potpuno pali, pre svega u napadu i izgubili od Meškova 24:22.

Timur Dibirov, kao i svi kojima je Vardar u srcu, žali za propuštenom prilikom za osvajanjem vrlo važnih bodova na samom startu takmičenja:

Žalimo za porazom, izgubili smo utakmicu u poslednjih pet minuta, ali je vidljivo da definitivno ima još prostora za napredak u našoj igri. Moramo odmah da se fokusiramo na naredne mečeve i da nastavimo da radimo. Jedino tako možemo napraviti dobar rezultat ove sezone  – rekao je Rus neposredno posle utakmice.