EURO 2012 kvalifikacije: BiH "nastradala" u Mađarskoj - Balkan-Handball.com
Naslovna Evropa EURO 2012 kvalifikacije: BiH "nastradala" u Mađarskoj

EURO 2012 kvalifikacije: BiH "nastradala" u Mađarskoj

Rukometaši Bosne i Hercegovine, nisu dobro otvorili kvalifikacioni ciklus za Evropsko prvenstvo u Srbiji 2012. godine. Na gostovanju u mađarskom Sombatelju, poraženi su od domaćina ubedljivo 17:26. Broj postignutih golova, sugeriše da je mnogo toga zakazalo u napadu ekipe Vojislava Rađe, a rezultat 13:13 u 40. minutu, da je u poslednjih 20 minuta, nastupila furiozna serija, zvanično, šeste selekcije planete.

MAĐARSKA: Fazekaš (17 odbrana, 1 sedmerac), Mikler, Halaš, Ilješ 6, Časar 3 (2), Močai 6, Gal, T. Ivančik 4, G. Ivančik 3, Haršanji 1, Laluška, K. Nađ, Redei, Zubai 1, Šuh, Lekai 3

Selektor: Lajoš Močai

BOSNA I HERCEGOVINA: Šarić (7 odbrana, 1 sedmerac), Grahovac, Doborac 2, Burić, Kelečević, Velić, Harmandić 1, Panić, Kukrika 1, Stojanović, Terzić 2, Toromanović 1, Bašić 5 (1), Jaškić 5