Momir Ilić: Nisam očekivao ovakvu pobedu u Skoplju - Balkan-Handball.com
Naslovna Evropa Momir Ilić: Nisam očekivao ovakvu pobedu u Skoplju

Momir Ilić: Nisam očekivao ovakvu pobedu u Skoplju

Nakon ubedljive pobede nad Vardarom koja je šitom otvorila vrata četvrtfinala ekipi Vesprema, šef stručnog štaba Momir Ilić istakao je ulogu Davida Davisa u njegovim trenerskim počecima, i konstatovao da ni sam nije očekivao ovako dobar rezultat.

Vesprem je ubedljivo slavio sa 30:22, pa spokojno može sačekati revanš koji je na programu naredne srede.

-Prvo bih istakao da je ovo moja prva utakmica protiv Davida Davisa, mog trenera i mentora uz kojeg sam počeo trenersku karijeru. Sada smo se sreli kao rivali. Nisam očekivao ovakav rezultat u Skoplju. Znali smo da kući igraju dobro, pred sjajnom atmosferom. U prvih 15 minuta smo napadački bili loši, ali smo potom promenili sistem igre, što je bio ključan detalj. Pred pauzu smo poveli, a golmani su nam u drugom poluvremenu pomogli da stvorimo veliku razliku – rekao je nakon utakmici Momir Ilić.