Tomovski: Rezultat nije realan, kaznili su svaku našu grešku - Balkan-Handball.com
Naslovna ArhivaSP 2021 Tomovski: Rezultat nije realan, kaznili su svaku našu grešku

Tomovski: Rezultat nije realan, kaznili su svaku našu grešku

I treći poraz na Svetskom prvenstvu u Egiptu, reprezentacija Makedonije pretpela je dvocifrenom razlikom. Na startu drugog kruga takmičenja, Slovenija je bila bolja 31:21 (13:19), ali je i igra Makedonije, uprkos rezultatu, bila bolja od nastupa u duelima sa Švedskom i Egiptom.

Golman Martin Tomovski odlično je iskoristio svoje minute, koje je dobio sredinom drugog poluvremena kada je pitanje pobednika praktično bilo rešeno.

-Dobro smo započeli utakmicu, ali smo u drugom poluvremenu napravili previše tehničkih grešaka. Slovenija je lako kažnjavala svaku našu grešku, i, kao što je konstatovao selektor Brestovac, razlika od 10 golova nije realna na ovoj utakmici. Moramo biti bolji u preostale dve utakmice, i pokušati da iznenadimo Rusiju i Belorusiju – rekao je golman Ludvigshafena nakon meča sa Slovenijom.